neděle 16. července 2017

6.díl - Teenagerovský život

Milý deníčku...
Možná se jednalo o den, jako je znám z různorodých filmů. Já si tento den chci uchovat mezi nejdražší vzpomínky. Viděla jsem úžasné vystoupení kouzelnice a zpěvačky, našla jsem si kluka a ve škole byl maturitní ples! Lepší už to být nemohlo, až na pár detailů.

Musím přiznat, že mě opravdu táta překvapil. Konal se opět zase v klubu "Prosperující prostor" nějaký večírek. Ovšem táta tentokrát nejel. Chtěl si s námi užít krásnou pohodovou sobotu. Zda byla pohodová, o tom se můžou klidně odborníci dohadovat. Já ji beru jako skvělou sobotu. Klidná rozhodně nebyla.
Začalo to tedy tím, že strýček vyrazil do klubu sám, asi z toho nebyl úplně šťastný, víceméně pro jednou se svět nezbortí, alespoň jsem mu to tak řekla. Usmíval se, takže bude asi v pohodě.
Nasedl do auta a jel. Akorát nechápu ty celebrity na těch večírcích, copak chodí se bavit celý život? Asi každopádně.Alespoň si zařádil trochu ve své volnosti. Možná trochu až moc ze všech stran. Připadá mi to tak.

Ale někdy ho prostě nepochopím. Tenhle obrázek na simstagramu mě docela vyděsil, no ne?

Snad si ještě přitáhne domů Donnu, ta se totiž nezdá. Přiznávám, že jim to spolu sluší, ale strejda by se měl opálit, je bílý jako stěna.

To má z toho, že je neustále přes den zavřený doma, pokud někam vyrazí, bere si paraple, nebo se někam schová. Proč? Nemá rád slunce? Bojí se rakoviny kůže? Je to až skoro k smíchu, budu ho muset vytáhnout z domu a užívat si s ním na pláži. To je totiž můj ráj. 

Mezitím my, já, máma a táta, jsme blbli v parku v centru Roaring Heights...Já si hrála na fotografku, proto na těch fotkách nejsem. Hráli jsme ve družstvech vodní balónkovou bitvu. Já byla v teamu s tátou, jen mi pořád vrtá hlavou, proč s námi hrál ten stánkař.
Sice trochu pršelo, ale vzhledem k tomu, že je léto, 34°C u nás na zahradě, tak ten deštíček neuškodí. K tomu ještě voda z balónků, prostě krásné osvěžení.


Neblbli jsme snad jen my, možná dokonce celý svět... To bude tím horkem.

 A pak jsme večer vyrazili na simfest. Vystupovala kouzelnice, která měla doopravdy esa v rukávu. Představení bylo úchvatné, velmi mě zaujalo.

Přišla na řadu taková záhadná krabice. Kouzelnice, ani nevím její umělecké jméno, si zvolila dobrovolníka z publika, zavřela ho tam, pak ho propichovala meči, ale stejně byl nedotčen.

Pích a pích.


Z té kouzelnice hýřila velmi zvláštní síla, měla talent. Strýček také zkouší nějaké triky v parcích ve městě. Třeba jednoho dne bude taky takový kouzelník. Ale on chce studovat na univerzitě, chce být podnikatel či obchodník s vysokým titulem. Tomu říkám sebevědomí. Tahle "magie" je spíše jeho koníčkem.
Pak přišla na řadu zpěvačka. Moc hezky zpívala, měla líbezný hlas. Asi se doma podívám na její alba.Po koncertě se potřebovala trochu napít. A já měla takovou chuť to zkusit taky, myslím zpívání. Rozhodla jsem se, že zítra musím navštívit karaoke bar.Na závěr si ještě vzala slovo hostitelka programu. Ta si ale umí vybírat talenty.

Doma táta ještě udělal večeři, i Matouš měl už hlad. Byl to velmi zábavný den, ale ještě další den příjde něco pro mě nečekaného...

Druhý den jsem vyrazila do toho karaoke, měla jsem trochu trému, ale byla jsem tam před obědem a skoro nikdo tam nebyl. Myslím, že mi to docela dobře šlo.

Akorát někteří prostě můj talent neocení, copak to bylo tak strašné? Nemyslím si.


A pak se to večer začalo. Přišla Shirley a chtěla mě o něco požádat, chtěla vědět, zda bych s ní nezašla na maturitní ples, že si najde kluka, já si najdu kluka a půjdeme čtyři. Když odešla, začala jsem doma šílet. Nevěděla jsem co dřív. Půjdu na maturitní ples, který je zítra! Nějak mi tato informace unikla, proč jsem na tak důležitý den zapomněla?Našla jsem si na seznamce kluka, který se mi zalíbil. Napsala jsem mu narychlo, ještě že jsme oba na tom stejně, že sháníme oba dva partnera. Tak jsem neváhala. Máme toho tolik společného. Jmenuje se Jack.


Ještě jsem mu ten večer napsala milostný dopis, aby věděl, že na něj den co den myslím. Máma s tátou zatím o tom neví. Ví jen, že jdu na ples.


Ale musím přiznat, že celý večer byl úžasný. Dali jsme si spolu pusu při prvním tanci, bylo to tak romantické a... mokré! A pak jsme protančili spolu celou noc. A to nejlepší na konec, byli jsme oba zvoleni králem a královnou plesu!
                                                          Rita TomsonováŽádné komentáře:

Okomentovat