pátek 26. ledna 2018

Jakých dodatků bychom se mohli v roce 2018 dočkat?

Zdravím. Uběhl už skoro měsíc nového roku. Určitě jste zvědaví, co letos vyjde do hry nového, jaké rozšíření, herní balíčky a kolekce... V tomto článku vám ukážu funmade obrázky jako představu, jak by mohly ony dodatky vypadat.

Vyjmenuji vám tu konkrétně dva. Předem vám zdůrazňuji, že není ověřeno, zda doopravdy tyto dodatky vyjdou. Cílem článku je spíše poukázání obrázků od fanoušků The Sims 4.

Roční období

Od doby, co vyšlo rozšíření Psi a kočky, skoro všichni očekávají počasí. Možná se ho letos dočkáme. Dost hráčů si proto otevřelo své photoshopy a začali se bavit u vytváření počasí. A nevytvořili jen obrázky, určitě znáte módy na zimu a na podzim... Obrázková díla se vyvedla.
Čarodějnice (nadpřirozeno)

Některým hráčům chybí ve hře zase více nadpřirozena. Ano, máme upíry, ale čarodějnice jsou taky super. Pokud by jsme věřili faktu, že v nové kolekci Pereme jsou různé bylinky (dekorace), které můžou poukazovat na právě zmiňovaný dodatek s čarodějnicemi. Ale jsou to jen spekulace. A nejen čarodějnice bychom uvítali. Nedávno vyšel mód na víly, taktéž by to mohlo být skvělé obohacení hry.


To by bylo pro tento článek všechno. Čas ukáže, co nového nás čeká. Rozhodně už teď se ale těšíme na nový herní balíček s prozkoumáváním hrobek! Díky za pozornost.

Za novinkový tým Radim.

Žádné komentáře:

Okomentovat