neděle 4. února 2018

32.díl - Naše osudy

Milý deníčku...
Žijeme si krásný život, jen občas uděláme chyby, nebo něco nám nejde. Dnes bych se chtěla věnovat pár příhodám, jednu z nich si budu ale pěkně dlouho vyčítat...
Když jsme se s Nicholasem vraceli domů z večírku, šla jsem ještě za Banym dělat společnost a postarat se o něj. Rada do života - Nikdy nevyčesávejte koníky ve formálních šatech, nebo budete mít trošku větší účet v čistírně!

Ráno jsem dělala snídani. Mám ráda párky v rohlíku, ale nejím se tak zase často.


Zmiňovala jsem se někdy, že Nicholas je vegetarián? Byla jsem tak zaneprázdněná a on tak hladový, tak ty párky prostě snědl. No, jak to dopadlo už můžete uhádnout sami. Takže píši si na seznam úkolů "vyčistit záchodovou mísu".


Naštěstí nebylo tak zle a mohl jít normálně do práce. Jak já se smála, ale zároveň jsem byla mrzutá, že jsem mu svým způsobem ublížila. Ale neměla bych si to tak asi brát...


I já mířila do práce, v salónu už na mě čekalo pár klientů. A měla jsem i poprvé výjezd.Seznamte se s Blake. Za tu dobu, co jsem ji navrhovala outfity, tak jsme se skamarádili. Takové malé přátelství. Připomínala mi Shy z Roaring Heights, tedy zevnitř mi ji připomínala... Skromná, vtipná, přátelská, ohleduplná.

Doma mi Nicholas přinesl "malou" pozornost. Byla jsem velmi překvapená, ale příjemně překvapená. To co bylo uvnitř, mě doslova zaskočilo.

Uvnitř byl krásný briliantový rubín. Moc mi udělal radost. Že bych si z něho nechala udělat náhrdelník? Alespoň jsem byla přesvědčena, že mi Nicholas nic nevyčítá a já si už taky nic nevyčítala.

 Táta se zase moc měl dobře s Ellou. Oba se mají navzájem rádi. Oba jeden bez druhého nemohli žít. Nemohli? Ano, nemohli...

Ale moc jim to spolu slušelo.

A další večírek... Měla jsem chvíli pech, když jsem tam vkročila. Ale pak jsem rozhodla se bavit!
Pozvala jsem i Blake, když jsme měli tu čest se seznámit. Bavily jsme se spolu. Bohužel lituji toho, jak jsem se krásně zmiňovala o tátovi.
Tak trochu za ním vlezla a podmanila si tátu. Jak hnusné!
Bohužel musím říci smutnou zprávu. Byla tam i Ella a vše viděla. Okamžitý rozchod byl na místě. Litovala jsem toho, že jsem vůbec nějaký výjezd uskutečnila.Všichni se na večírku bavili až na mě, tátu a Blake. Ta později odešla. Ale teoreticky za to přeci nemůžu, to ona se tak rozhodla, nemám pravdu?
Jeli jsme domů mnohem dříve, vážně jsem neměla náladu tam být. 

Nicholas se postaral o naše hříbátko, které potřebuje hodně péče.A nejen Bany potřebuje péči. Ale i Nicholas potřebuje péči. Přímo přede mnou se skácel k zemi. Chudáček můj, byl celý vyčerpaný.


A táta? I když je velká celebrita s 5 hvězdičkami, nemá nikoho. Trochu paradox. A je mi to líto, že jsem vůbec Blake potkala...

Rita Tomsonová

Žádné komentáře:

Okomentovat