neděle 18. února 2018

34.díl - Velké události (tentokrát v dobrém)

Milý deníčku...
Dnešní kapitolu jsem nazvala (skoro) stejně, jako tu kapitolu kdysi, kdy se stal řetězec událostí a my se pak stěhovali z Roaring Heights. Ovšem v této kapitole jsou samé skvělé zprávy!

Velmi brzo ráno jsem se vzbudila. Bylo mi blbě...

Běžela jsem na záchod, celý můj žaludek se mi totiž obracel naruby.

A šla jsem zase spát, nevěnovala jsem tomu pozornost. Jen taková malá nevolnost.

A v té chvíli mě to napadlo! Musela jsem si udělat těhotenský test. A mé očekávání se naplnilo, jsem těhotná! Rychle jsem musela vzbudit Nicholase a velkou novinu mu povědět!

Byl vskutku nadšený. Nemohl tomu uvěřit, že bude konečně tatínkem.

Akorát jsem si hned dělala starosti, kde bude naše miminko spát, že nemáme nic pro něho nakoupené.. Naštěstí mě Nicholas uklidnil, že máme času dost a stihneme to.

Jsem ráda, že ho mám. Za nikoho bych to nevyměnila.

A máme nově po rekonstrukci. Předělali jsme jídelnu, vstupní halu a máme novou sedačku s obyváku. Táta má moc rád věci z pravé kůže.Během rekonstrukce jsem našla za skříní spadlý obrázek ještě z jara.Jenže teď je venku zima. Zima je krásná, ale nenávidím, když mi mráz štípe na prstech.

No a druhá velká událost je rozlučka se svobodou!

Večírek se pořádal ve Vargově Taverně. Tam to vždycky žije.

Zatímco Nicholas tahal ze své bývalé spolubydlící informace na článek, jelikož je žurnalista, já si zatím šla povídat s Blake, než se večírek rozjede.


Táta tam šel bouchat kladivem do nějakého automatu...Pak se Blake rozhodla udělat nám oběma, mně a Nicholasovi, proslov.

Bylo to velmi krásné. Málem jsem se rozbrečela. A na Nicholase také proslov udělal dojem.
A pak jsme si šli s Nicholasem konečně zatančit. Jenom ale ploužák, však víte, jsem těhotná a s tím nafouknutým břichem se trochu blbě chodí natož tancuje. Jen tak jsme si říkali, že svatební oděv oblečeme, jakmile bude naše miminko na světě. No a pak už nebudu Tomsonová, nýbrž budu Rendellová. Jenom kvůli tomuto deníku si nechám obě příjmení.

A Nicholas pak si sáhl na moje bříško a řekl: "Páni, už kope!"

Rita Tomsonová

Žádné komentáře:

Okomentovat