neděle 4. března 2018

36.díl - Klídek po porodu

Milý deníčku...
V dnešní kapitole bych chtěla zachytit atmosféru dnešního dne, který byl velmi pohodový. Takové dny mě teď čekají skoro každý den.
Ráno jsem Michaela vzala a ucítila, že je třeba ho přebalit a celkově ho i vykoupat.
Byla sobota a léto. Nicholas dostal od šéfa v práci takovou knížku o novinařině, kterou si má prý přečíst. A tak jako pracovní úkol si šel číst do nedalekého parku.Já zase vzala Michaela na krásnou procházku. Šli jsme po městě se trochu projít na pár hodin, pak navštívíme tátu v parku.Minuli jsme tu slavnou ceduli s ranními lívanci...
A (můj) táta zase zůstal doma a neustále se na sebe šklebil do zrcadla, co jsem si všimla, když jsme odcházeli. Radši jsem se ho na nic ale neptala.
Ukázala jsem Michaelovi potravinový obchod, kam chodíme nakupovat. Teda on tomu ještě samozřejmě nerozumí.

A pak jsme už dorazili do parku. Dala jsem mu láhev s mlékem, protože měl už veliký hlad. A pak jsme šli hledat tátu.Táta seděl na lavičce, zrovna knížku dočítal. A tak se nám mohl hezky věnovat.
Museli jsme samozřejmě ještě probrat termín svatby. Pravděpodobně příští týden už budeme svoji.
Michaela jsem nechala chvíli ležet v kočáře a věnovala jsem se zase chvíli svému druhému pokladu.

A už byl večer, byl čas jít domů. Nicholas měl s sebou auto, tak jsme naložili kočár nasedli jsme a vyrazili.Nicholas šel Michaela uspávat, zatímco já se zase věnovala Banymu, vyrazíme totiž na druhý závod!

Banyho mám ráda, je to můj senza společník, který mi pomáhá se na chvilku odvrátit od běžného života.
Dnes večer byl úplněk, za jeho svitu jsme vyrazili do jízdárny a zkusili jsme zase štěstí v závodu. Bohužel jsme zase nevyhráli.

No a před spaním jsme si s Nicholasem popovídali o naší svatbě. Kde se bude konat? Kdy se bude konat? A tak dále... 
Jsem sice trochu nervózní, ale stojí to přeci za to, ne?

Ano, tato kapitolka byla trošku nudnější a nezáživnější, ale fakt jsem chtěla poukázat, jak bude vypadat většina mých dnů na mateřské dovolené.

Rita Tomsonová

Žádné komentáře:

Okomentovat