středa 7. března 2018

Kolekce Můj první mazlíček - Smrtící nemoc!


Ahoj všichni, jsem si jistý, že někteří z vás sledují, co nového přinese kolekce Můj první mazlíček! 

Ano, existuje nebezpečná, smrtící a docela nakažlivé onemocnění. Říká se mu "Horečka vzteklého hlodavce" (zatím neznáme přesný český překlad). Pokud váš simík ní trpí, zažívá - musím říci - poněkud strašlivou smrt, je dokonce zábava objevovat v posmrtném životě, jak váš simíkovský duch vypadá. Nebojte se, ale jsou možnosti, abyste mohli chránit nebo vyléčit vaše simíky. Jaké?

Pro počáteční vypuknutí onemocnění musí být simík kousnut hlodavcem, který je uvnitř špinavého prostředí. Jakmile se to stane, je jen otázka času, dokud simík začne cítit účinky...

Den 1
- Vašeho simíka může postihnout trocha hnusného kašle nebo možná bolesti hlavy.


Den 2
- Příznaky nemohou být jednoduše odstraněny. Kromě toho, že se jasně projeví příznaky ošklivé horečky, močové měchýře a hygienické motivy simíka se sníží mnohem rychleji než obvykle.


Den 3
- Kromě toho, že se nemoc projevuje, váš simík se stane nebezpečně nakažlivý. Jednoduše když stojí někdo další v blízkosti simíka ve 3. stupni nemoci. Nemocní simíci budou i nadále mít své příznaky, jejich močový měchýř a hygiena budou i nadále obtížně kontrolovatelné a navíc simíci budou muset běžet na toaletu, aby se čas od času vyprázdnili. Je to pro ně naprosto nepříjemné.

Bez léčby po 72 hodinách váš simík zemře. Kdyby jste se zastavili do posmrtného života, zjistíte, že jste se změnili v příliš velkého strašidelného křečka, kterému pění v ústech. Skvělý pohled!

Jakkoli mrzutě to může znít, buďte ale bez obav. Simíci, kteří jsou postiženi "Horečkou vzteklého hlodavce", musí nejprve vyšetřit onemocnění na počítači nebo navštívit veterináře, aby se o tom dozvěděli více. S vyzbrojenými informacemi pak mohou z počítače objednat sérum, které je okamžitě vyléčí, když je vypijí. Pokud je toto onemocnění zcela vyloučeno ve vaší hře, můžete také objednat očkování proti nemoci z počítače, které bude trvale chránit vašeho simíka před touto chorobou.

-SimGuruGraham


Žádné komentáře:

Okomentovat