úterý 1. května 2018

44.díl - Dvojité narozeniny

Milý deníčku...
Dnes slavíme veliké jubileum, já a Nicholas slavíme společně narozeniny! Jak ten čas rychle letí, 40 už máme za sebou...

 Ještě den před naší oslavou, když jsme se s Nicholasem koupali, jsem si šla asi po hodně dlouhé době zaběhat.

Pěkně jsem si mákla, už nejsem nejmladší. Ale i tak potřebuji být ve formě.Za to děda se staral o Michaela, když jsme byli s Nicholasem venku. I on bude mít narozeniny co nevidět.

Ráno jsme si dali k snídani zmrzlinu, teda táta se nemohl dočkat, až vyzkouší ten nový zmrzlinovač, co jsme koupili. A tak jsme neváhali a šli jsme si dát taky.

Mně to jako snídaně bohatě stačilo, ale Nicholas si musel dát ještě palačinky.
V Hidden Springs zrovna celý den pršelo, takže oslava musela být bohužel uvnitř. Škoda, u bazénu mohla být ještě lepší, ale to se nedá nic dělat.


Hosté už pomalu přicházeli...
Koupili jsme narozeninový dort pro nás oba. Obývací pokoj jsme zase vyzdobili balónky.

Pozváni byli třeba Cassidy, má nejlepší kamarádka Blake, Edelaine. Z mužů skoro nikoho neznám, ale Nicholas některé ano. Vlastně od vidění je znám taky, někteří jsou mými bývalími klienty, když jsem byla modní návrhářka.

Oslava byla v plném proudu.

Byli jsme s Nicholasem tak šťastní, že naše veliké životní jubileum slavíme spolu.
Táta si zase popovídal s Edelaine, kdo ví, třeba ji miluje. Od té doby, co mu dala košem Ella, tak bych se ani nedivila, vždyť měl problém si mezi oběmi vybrat.


Zatímco mi jsme se líbali, oni spolu tancovali, ovšem čistě přátelský tanec, jak se zdálo.


A pak jsme šli už slavit! Bylo slyšet jen hlasité pískání píšťalek, obrovský potlesk.

 A pak konečně přišla řada na krájení dortu. Než jsem ho stihla celý nakrojit, tak byl už skoro z poloviny pryč! Jo, je vážně moc dobrý.Nicholasovi spousta lidí pogratulovalo, mně samozřejmě taky. Byli jsme velmi překvapeni, že přišlo tolik lidí. To víte, pozvete pár lidí, ti zase pozvou další. Takový řetězec... Málem se nám nevešli do obýváku!

Táta pak zvlášť pogratuloval Nicholasovi, pak zase mně. Ptáte se, kde jsem? Já jsem musela fotit, pak ale mě Nicholas na oplátku nefotil... Pffff. Nicholas dostal nový tablet, já zase dostala parádní sedlo na Banyho! Měla jsem takovou radost a Bany jistě taky! A oba jsme ještě zároveň dostali nové masážní křeslo, to je paráda!

Měli jsme oba z dárků velikou radost. ale hlavní bylo, že jsme se všichni sešli pohromadě. To jsem zvědavá, jak dopadnou ty naše příští narozeniny.

Rita Rendellová-TomsonováŽádné komentáře:

Okomentovat