sobota 16. června 2018

TS4: Livestream ročního období - na co se můžeme těšit?

Zdravím všechny hráče simíků!
Nemůžeme se na roční období dočkat, již za necelý týden totiž vychází! A pokud se těšíte taky, ale nevíte, co všechno bude dodatek obsahovat, tak tu pro vás máme článek, který vás možná ještě více dostane do nedočkavé nálady. Je tu článek s výňatky z oficiálního streamu The Sims! Co všechno nás čeká?

Nejdříve si ukážeme nové položky, pak se vrhneme na samotné nové herní možnosti.

Položky v režimu stavby 

*tyto obrázky pochází ze stránky SimsVIP
Některé předměty tvůrci vzali a přenesli do RO z jiných dodatků a kolekcí např. pavučiny na Halloween. To je pro ty lidi, kteří zrovna nevlastní kolekci Strašidelné věcičky.
Nový nábytek je opravdu moc hezký. Takový ve hře ještě nemáme, jedná se o moderní nábytek, ale některé kousky jsou mixem klasiky a moderny, to je prostě fantastické! Strašně se nemůžeme dočkat, až si budeme moci s tímto vybavením vybavit domy!

Položky v režimu vytvořit simíka

*tyto obrázky pochází ze stránky SimsCommunity
Dámský šatník


Pánský šatník

Dětský šatník
Šatník pro batolata
Rozšíření obsahuje takové oblečení, které se hodí do zimy a oblečení na léto. Máme tu totiž sezónní oblečení! Některé kousky jsou stará dobrá klasika, některé kousky jsou zase módními trendy.

Do hry nám totiž přibyly dvě nové kategorie oblečení. Jedna kategorie do veder, druhá zase do mrazu. Pokud si simíci v jakémkoliv počasí oblečou nevhodné oblečení, nebude jim zrovna nejlépe.

Nové herní možnosti - obecné

V novém rozšíření roční období je totiž i zcela nový kalendář, který jsme ještě v žádném jiném díle TS neměli. 
 Podívejte se, jaké bude počasí v daný den. Naplánujte si událost nebo rovnou svátek! Jaký je v tom rozdíl?

Plánování společenské události je prostě uspořádání oslavy nebo večírku, banketu... Nastavte si místo konání. Tuto možnost máme už v základní hře, jen byla přidaná do kalendáře, kde si je můžete náplánovat. A ano, vidíte dobře, součástí nové aktualizace je, že si můžete plánovat čas společenských událostí!A zde máme plánování svátků. Vytvořte si svátek podle vás. Navrhněte jeho symbolický obrázek, pojmenujte jej, nastavte tradice a aktivity, které k tomu svátku podle vás patří. A nezapomeňte na nastavení téma dekorací! Vytvořte si třeba Vánoce, Velikonoce, nebo zcela něco nového.


 Další novinka je v nastavení. Můžete si totiž nastavovat počasí a délku ročního období podle sebe! Máte raději delší roční období? Nebo nemáte rádi sníh? Tak jako tak si můžete s nastavením hezky pohrát dle představ.
 Na svátky můžete vařit a péct tradiční jídlo...

 Co třeba upéct krocana na slavnostní večeři?


A co byste řekli tomu, kdyby jste si mohli ozdobit svůj dům podle představ?  I to lze, a to ještě lépe než v TS3. V novém rozšíření je totiž i zbrusu nová krabice na dekorace, pomocí které si můžete designovat váš dům zvenku!
 Ozdob je tu strašně moc. Na obrázku vidíte jen jich pár.


 A zbobit se nemusí jen váš dům, ale i ostatní majitelé domů si ozdobí domy podle toho, jaký je svátek!


A máte hlad nebo žízeň? Podle toho, jaké je roční období, se objeví na ulici stánek. V létě stánek s limonádou, v zimě stánek s horkou čokoládou například!


 Děti nyní se můžou stát skauty. K dispozici budou mít nástěnku s odznaky, které získanete za splnění nějakého cíle. Děti (a tennageři) budou moci i chodit na skautská setkání. Ta však nejsou interaktivní, bude to vypadat tak, že simík půjde, zmízí, pak se zase po uplynuté době vrátí. Stejně jako u práce nebo chození do školy.


 Thermostat je další zbrusu nový obsah v RO. Je venku taková zima, že je zima už i u simíků doma? To stejné je i s horkem. Pomocí thermostatu můžete zapnout klimatizaci nebo topení. Ale bude vás to stát větší účty. Pokud chcete topit, skvělé jsou i krby, pomocí kterých zima už nebude vaše simíky trápit.


 A co když prší? Nebojte, nezmoknete, tedy pokud si pořídíte nový stojan na deštníky. Zde si můžete vybrat spoustu krásných vzorů deštníků! A co myslíte, budou deštníky sloužit i jako slunečníky pro upíry v ochraně proti sluníčku?

 Další novinka je ukazatel ročního období. Můžete zde vidět délku období a i počasí.

 Když už mluvíme o počasí, má váš simík rande, ale zrovna není přívětivé počasí? Nebojte, vaše rande ještě není v troskách! Pořiďte si stroj na počasí (asi z obchodu z odměnami), pomocí kterého můžete zcela ovládat počasí a dokonce i roční období!
A teď navážeme na obchod s odměnami. V RO totiž přibudou nové vlastnosti, které si můžete koupit za body spokojenosti. Co byste řekli tomu, kdyby vaši simíci už nikdy nepromokli? A k dispozici jsou i houpačky a bazének pro batolátka. O zábavu je teď zase postaráno.

 Zajímá vaše simíky zahradničení? Tak to pro vás mám skvělou zprávu. Pokud se vašim rostlinám a květinám zrovna moc nedaři, stačí vypustit z zcela nového úlu včely, které opylují vaše květy! Rostlinám se bude dařit lépe! Součástí RO jsou i nové květiny, které můžete vidět na obrázku.

 A k čemu využít nové květiny? No přeci na nové aranžování květin - nová dovednost! Vyrobte si krásné kytice na stolku. Čím vyšší dovednost, tím krásnější budou!
Zde budete potřebovat na výrobu nové květiny i květiny ze základní hry. A pokud zrovna nic nepěstujete, i tak můžete vyrábět kytice. Jen očekávejte vyšší náklady, stejně tomu tak je u vaření.


 Kytice můžete dát do vázy, nebo je prodat. Anebo...

 Je můžete někomu darovat!

 A nemusí to být pouze květiny. Nyní můžete obdarovávat své blízké čímkoliv!

 A nebaví vás neustálé prodávání ovoce a zeleniny a květin v inventáři? Já vím, moc se naklikáte. Teď už nemusíte! V nové aktualizaci totiž můžeme prodávat plodiny přímo z keříků a stromků.


Úplně skvělou novinkou vůbec bude možnost si vybrat, kterým ročním obdobím chceme začít!
Tato funkce je k dispozici při načtení nové hry, nebo staré hry ale s prvním spuštěním RO.


Teď se podíváme samostatně na roční období!

PodzimNa podzim je krásně. Lisí je barevné, až z toho simíkům naskakuje romantická nálada! Pozor, pokud si simíci najdou hromádku s listím, může v nich proběhnout i Woohoo!

Můžete sledovat padající listí ze stromu, které můžete hrabat.
 A co třeba taková oslava sklizně (Díkuvzdání)?
 Můžete trpaslíkům dát jídlo nebo nějaký dárek. A pokud váš dárek ocení, objeví se nad nimi svatozář.

 Pokud vaši simíci si zrovna potřebují ze vzteku kopnout do trpaslíka, může se jim to pěkně vymstít!Všichni trpaslíci se naštvou a rozbijou vám všechnu elektroniku a sanitární vybavení v domě! To se tedy hodně nevyplatí.

Zima

Zima je jedno z nejkrásnějších období!


Vánoce? No jo, doopravdy jeden ze svátků jsou Vánoce!
 Nazdobte s rodinou stromeček, obdarujte se dárečky, užívejte si strávený čas s rodinou! 
 Ve sněhu můžete dělat andílky, stavět sněhuláky, koulovat se a další! A pozor, se sněhulákem můžete mít i vztah! 

Taky se nezapomeňte kouknout na zamrzlá okna!

 A těšíte se na krasobruslení? Tato kluziště najdete ve světě. Předvádějte úžasné kousky, nastavte si na kluzišti hudbu nebo světelné efetky, aby to mělo ještě větší říz!


A kdopak to přišel? To je otec zimy, přišel nadělit dárečky pod stromeček. (Bohužel před domem uklouznul, ale to se může stát i vám)! Pokud však je podle vás darovaných dárků málo, můžete se s tímto staříkem i poprat o více dárků! Ale stojí to za to? Vždyť jsou Vánoce... Navíc tento stařík, i když je starý, má v sobě stále mnoho síly!

A dejte si pozor na novou smrt! Když váš simík bude venku v mrazu oblečen nalehko, může umrznout až na kost!

Jaro

Na jaře se všechno zelená, (doopravdy je třeba tráva světlejší nebo i stromy). A k jaru patří taky pořádné sychravo...
 Déšť je naprosto úžasný. Sice ho asi nebudete mít rádi, když vám zkazí procházku venku, ale i tak je to super, ne?

Po dešti nastává kalamita kaluží, ve kterých si můžete i zařádit nebo mít souboj v házení bahnem! Fujky, teď se bude jistě hodit kolekce Pereme.

 Graficky zpracovaný dešť vypadá seznačně, opět na hladinách vod je vidět dopad kapek.

Léto

A jak bude vypadat léto? Vždyť to vy ale jistě víte. Dokud tu nebylo rozšíření roční období, v simíkách bylo stále léto! :D Jen přibudou ta děsná vedra.


 V nové aktualizaci, (která vyjde pravděpodobně v úterý nebo ve čtvrtek, aby jste mohli samozřejmě nové rozšíření vůbec spustit), bude zbrusu nová skleníková střecha, které budeme moci měnit i vzhled skleněných tabulek. Takže pokud zrovna nebudete mít RO, tuto střechu mít budete. 

 A takhle vypadá obrázek v hlavní nabídce.


A zde je na závěr pár GIFů od SimGurus, takhle to bude s novým dodatkem vypadat třeba v Brindleton Bay, San Myshunu anebo ve Windenburgu!
Těšíte se? My rozhodně ano. A pokud se těšíte tolik jako naše Nikíí, můžete si nové rozšíření Roční období předobjednat již teď! :) 

 A zde je odkaz na stream od týmu The Sims.

 A to je všechno. Za nás je to velmi perfektní rozšíření. Za novinkový tým Radim.

Žádné komentáře:

Okomentovat